Hlavní stránka Zájezdy Maledivy Zájezd č. 452572

South Ari Atoll - Diamonds Thudufushi Beach & Water Villas *****

10 - denní zájezd | Maledivy

Rozloha : délka cca 300 m, šířka cca 150 m.

malebný zelený ostrov obklopený tyrkysovou lagunou a bílou písečnou pláží jako stvořený pro trosečníky láká klienty na tolik žádané služby ALL INCLUSIVE a perfektní servis. Resort je opravdovou oázou pro strávení klidné dovolené. 47 Beach bungalovů a 25 vodních vil.

Poloha: South Ari Atoll, vzdálenost od letiště 90 km – transfer hydroplánem 25 minut.

Vybavení: 2 restaurace, 3 bary, SPA centrum, pilates, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kanoe, vodní lyže, wakeboarding, rybaření, plážový volejbal, stolní tenis, hrací automaty, Nintendo Wii, animační programy, boutique, business centrum, SAT/TV v lobby, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet v lobby zdarma.

rychly_prehled : transfer - hydroplán
ALL INCLUSIVE v ceně
skvělé šnorchlování na vlastním útesu

strucna_poloha : 90 km od letiště v Malé
u nejlepších míst na světě k pozorování žraloků obrovských

za příplatek možnost ubytování ve vodní vile.

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.
(TourOperátor: Cestovní kancelář INEX)

Ubytování: hotel *****

Vybavení pokoje : Beach bungalov - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, iPod přípojka, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky.

Stravování: all inclusive

formou ALL INCLUSIVE.ALL INCLUSIVE zahrnuje: * snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci * neomezenou konzumaci vína, piva, koktejlů a nealkoholických nápojů, kávy, čaje a vybraných lihovin * minibar (doplňován 1x denně) * služby prádelny * Wi-fi internet v lobby a hlavním baru * služby lékaře * vybavení na šnorchlování * nemotorizované vodní sporty * denně šnorchlování s průvodcem na vlastním korálovém útesu * polodenní výlet na místní obydlený ostrov * plážová lehátka, slunečníky a ručníky** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery uvedené v popisu u hotelu, pobytové taxy, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2014 TRAVELINK [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
South Ari Atoll - Diamonds Thudufushi Beach & Water Villas *****