Hlavní stránka Zájezdy Maledivy Zájezd č. 452580

South Male Atoll - Jumeirah Vittaveli *****

10 - denní zájezd | Maledivy

Rozloha : délka cca 700 m, šířka cca 150 m.

resort otevřený na podzim roku 2011 je druhým ze 2 resortů, které na Maledivách otevřelo společenství Jumeirah. Ostrov je obehnán bílými písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou, která Vás láká k poznání neporušených korálových útesů. Beach vily a suite patří k největším na Maledivách, kde Vás uchvátí nejen prostorná open air koupelna s venkovní vanou a houpačkou, ale především privátní dlouhý bazén ve tvaru L (49 m2), do kterého můžete vstoupit buď z venkovní terasy, nebo přímo z Vaší koupelny. Pozoruhodné je také seskupení šesti Ocean Suites, které stojí samostatně nad útesem a jsou dostupné pouze lodí, takže jsou velmi oblíbené mezi klienty, kteří hledají absolutní soukromí. Resort disponuje také motorovou jachtou a tradiční Dhoni pro privátní výlety. 43 Beach vil a suite, 46 Water vil a Ocean suite a 1 presidentská suite.

Poloha: South Male Atoll, vzdálenost od letiště 18 km – transfer rychlolodí 20 minut.

Vybavení: 3 restaurace, bar, 2 bazény, dětský bazén, Talise SPA, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kanoe, rybaření, boutique, dětský klub, business centrum, Wi-fi internet zdarma.

rychly_prehled : transfer - rychloloď
možnost ubytování až 2 dětí ve vile s rodiči
v oblasti vyhlášených potápěčských lokalit
obrovské vily s největšími bazény na Maledivách
jeden z nejelegantnějších resortů na Maledivách
nádherné pláže
vodní vily s prosklenou podlahou
Wi-fi internet zdarma

strucna_poloha : 18 km od letiště v Malé
v blízkosti hlavního města

Speciální nabídka : * NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE - láhev sektu, košík ovoce a romantická výzdoba vily (při min. pobytu 4 noci, do 12-ti měsíců od svatby) ** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

za příplatek možnost ubytování v Lagoon vile, Lagoon nebo Beach suite.

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.
(TourOperátor: Cestovní kancelář INEX)

Ubytování: hotel *****

Vybavení pokoje : Beach Vila - každá vila se skládá z prostorné ložnice, kde je i pracovní kout a obývací část, přes šatnu se pak dostanete do prostorné částečné open air koupelny s venkovní vanou, venkovní sprchou, obrovským bazénem ve tvaru L a houpacími lehátky k odpočinku. Klimatizace, ventilátor, maxibar s vinotékou, sejf, Nespresso přístroj, varná konvice, fén, telefon, 42´´ SAT/TV vč. připojení na internet s klávesnicí, Mac-Mini, CD/DVD přehrávač, Bose systém, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky, privátní sala. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Stravování: snídaně

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou kombinace bufetu a á la carte.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery uvedené v popisu u hotelu, pobytové taxy, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2014 TRAVELINK [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
South Male Atoll - Jumeirah Vittaveli *****