Hlavní stránka Zájezdy Maledivy Zájezd č. 452584

Thaa Atoll - Maalifushi by COMO Maldives *****

10 - denní zájezd | Maledivy

Rozloha : délka cca 800 m, šířka cca 200 m.

nově otevřený decentně luxusní resort ze společenství COMO Hotels a Resorts přivítal své první hosty v lednu 2014. Je sesterským resortem Cocoa Island Resortu. Maalifushi má nezapomenutelnou atmosféru, kterou vytváří bezchybný personál, ale i tři úžasné restaurace, mezi nimiž vyniká japonská restaurace na vodních kůlech. Kromě široké nabídky lázeňských ošetření společnosti COMO Shambhala, si i zde můžete vychutnat zdravou COMO Shambala kuchyni. Jednoduché, přitom velmi prostorné a vkusně zařízené „jungle“ vily, které jsou ukryty před zraky všech zvědavců a poskytují Vámi tolik potřebné soukromí. Stylová kombinace přírodních prvků s moderním designem je dílem japonského designéra Koichiro Ikebuchi. Resort se pyšní jedním z nejdelších bazénů na Maledivách (44 m). Úžasná tyrkysová laguna láká ke koupání a v blízkosti ostrova se nachází jedny z nejlepších potápěčských lokalit a potápěči mají možnost se tu setkat se žralokem velrybím či s kladivouny. 66 plážových a vodních suite a vil, vč. 6 garden pokojů v centru ostrova.

Poloha: Thaa Atoll, vzdálenost od letiště 210 km – transfer hydroplánem 50 minut nebo vnitrostátní let 35 minut, dále pak rychlolodí 25 minut.

Vybavení: 3 restaurace a bar, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kanoe, rybaření, boutique, dětský klub, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma.

rychly_prehled : transfer - hydroplán nebo vnitrostátní let a rychloloď
korálová zahrada vhodná na šnorchlování
skvělé gastronomické zážitky
úžasná tyrkysová laguna
Wi-fi internet zdarma

strucna_poloha : 210 km od letiště v Malé
v turisticky nepolíbeném atolu

Speciální nabídka : * NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE - láhev šampaňského, talíř ovoce a dárek od resortu ** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii suite či vil.

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.
(TourOperátor: Cestovní kancelář INEX)

Ubytování: hotel *****

Vybavení pokoje : Beach suite - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa s privátním bazénem, sedací souprava, plážová lehátka. Možnost přistýlky.

Stravování: snídaně

snídaně formou kombinace á la carte a bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (vždy o 3 chodech).

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery uvedené v popisu u hotelu, pobytové taxy, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2014 TRAVELINK [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Thaa Atoll - Maalifushi by COMO Maldives *****