Hlavní stránka Zájezdy Maledivy Zájezd č. 452586

North Male Atoll - Gili Lankanfushi Maldives *****

10 - denní zájezd | Maledivy

Rozloha : délka cca 650 m, šířka 240 m.

resort otevřený v roce 2001 představuje novou formu v oblasti superluxusních letovisek. Nachází se v jedné z největších maledivských lagun. Nápadité vodní vilky jsou vystavěné v tradičním stylu z přírodních materiálů, ze dřeva, skla a kovu a nabízejí možnost slunění na střeše či přímo na terase umístěné nad mělkou lagunou. Z architektonického hlediska se zde snoubí rustikální styl s moderním, soukromí vilek je harmonicky propojeno s okolním mořem a oblohou. Všechny kategorie ubytování jsou maximálně přístupné přírodním vlivům - klimatizace je pouze v ložnici, zbývající části jsou v podstatě open air prostory. K dispozici klientům je Butler Service - tzv. Mr. Friday (Pátek). 29 Villa Suite, 8 Residencí, 7 Crusoe Residencí a 1 Private Reserve (poslední 2 kategorie ubytování jsou dostupné jen privátní lodí).

Poloha: North Male Atoll, vzdálenost od letiště 9 km – transfer rychlolodí 20 minut.

Vybavení: 2 restaurace, bar, vinný sklep, Meera Spa, fitness, jóga, tai-chi, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, stolní tenis, boutique, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD.

rychly_prehled : transfer - rychloloď
jen vodní vily
úchvatná laguna vhodná pro šnorchlování
inteligentně luxusní místo
jednoduchá filosofie - No News No Shoes
Wi-fi internet zdarma

strucna_poloha : 9 km od letiště v Malé
v blízkosti vyhlášených potápěčských lokalit

Speciální nabídka : * NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE A OSLAVY VÝROČÍ SVATBY - celoročně - dort, romantická večeře pro 2 osoby a dárek od resortu (min. 4 noci), + výlet na delfíny (min. 5 nocí)** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

za příplatek možnost ubytování v Residenci, Crusoe Residenci či v Private Reserve.

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.
(TourOperátor: Cestovní kancelář INEX)

Ubytování: hotel *****

Vybavení pokoje : Villa Suite - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, sprcha, WC, open air obývací část s jídelním koutem, sedací souprava, střešní terasa, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

Stravování: snídaně

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery uvedené v popisu u hotelu, pobytové taxy, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2014 TRAVELINK [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
North Male Atoll - Gili Lankanfushi Maldives *****