Dubai - Palm Island - Anantara Dubai The Palm Resort & Spa *****

8 - denní zájezd | Arabské emiráty

Poloha: Palm Island Jumeirah, vzdálenost od letiště cca 45 minut. Luxusní resort leží u vlastní písečné pláže na východním půlměsíci ostrova Palm Jumeirah, v tropické zahradě s křivolakými lagunami. V blízkosti se nachází známý vodní park Aquaventure v hotelu Atlantis a golfová hřiště jsou v dosahu do 15 minut jízdy. V tomto resortu se snoubí prvky asijské architektury s pověstnou arabskou pohostinností.

Vybavení: 293 vkusně zařízených prostorných pokojů s výhledem nebo přímým vstupem do laguny, plážových vil, vodních vil a dvouložnicových vil. Od září 2016 jsou nově v nabídce standard pokoje v Residenci s výhledem na lagunu a Palm Island nebo na moře a Jumeirah pláž. Klimatizace, 6 restaurací a barů, obrovský bazén, 3 přírodní laguny dlouhé 2 km a jacuzzi (vše teplotně regulované), Anantara Spa, fitness, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, wakeboarding, jízda na banánu, kajaky, šlapací kola, tenis, golf, plážový volejbal, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, shuttle bus do nákupních center.

rychly_prehled : luxus v asijském podání
jediné vodní vily v Emirátech
nedaleko vodního parku Aquaventure
skvělá gastronomie
Wi-fi internet zdarma

strucna_poloha : Dubai - Palm Island
cca 45 minut od letiště v Dubaji
přímo u vlastní písečné pláže

za příplatek možnost ubytování ve vyšším typu pokojů, v plážové či vodní vile.

u vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.
(TourOperátor: Cestovní kancelář INEX)

Ubytování: hotel *****

Vybavení pokoje : Standard pokoj Residence - klimatizace, minibar, sejf, kávovar, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon. Možnost přistýlky.

Stravování: polopenze

snídaně formou bufetu, celoročně polopenze zdarma (neplatí v období velikonoc a vánoc), možnost dokoupení plné penze - formou kombinace bufetu, servírovaného menu či á la carte - klienti mají na výběr z několika restaurací v resortu.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha – Dubai – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, turistickou taxu (platí se na místě)
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2014 TRAVELINK [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Dubai - Palm Island - Anantara Dubai The Palm Resort & Spa *****